Denisa Říha Palečková

Mgr. Denisa Říha Palečková – přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a videím pomohla od roku 2002 již desetitisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu.

Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po dvaceti letech. Do Čech zavedla tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také kurzy pro ženy a výcviky CORE TOUCH® v oblasti intimní práce s tělem a duší. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům Jak uspokojit ženu a Tajemství šťastného vztahu. Se svým mužem a dvěma syny žijí v Praze.

www.denisapaleckova.cz

 

Velký sál, čtvrtek 8. října, 13:00 – 14:30

Partnerský vztah a sex po porodu – 3 pilíře, které vám pomohou přetavit konflikt a nedorozumění do lásky a vášně

Příchod dítěte bývá jedním z nejkrásnějších, a současně i nejnáročnějších momentů v partnerském životě. Polovina manželství se rozvádí do 3-5 let po uzavření sňatku… Tato statistika mluví za sebe. Jak projít obdobím plínek a probdělých nocí, kdy pojem „volný čas“ zmizí na několik let z vašeho slovníku, aniž by trpěla partnerská láska a intimita? Ještě lépe řečeno: jak se postarat o to, aby vaše láska i sex získaly na větší hloubce, namísto aby z vašeho života vymizely? Na přednášce vám prozradím 3 pilíře, které vám pomohou přetavit konflikt a nedorozumění do lásky a vášně.