Pavla Kupčo

Mgr. Pavla Kupčo – psycholožka, bodyterapeutka a matka dvou dětí. Na základě svých zkušeností (osobních i profesních) pomáhá ženám lépe zvládat jejich emoce, zejména emoci hněvu. Pomáhá jim zažívat více klidu, lásky a harmonie.

A to prostřednictvím osobních i on-line konzultací, terapie, seminářů či on-line produktů (meditace, e-booky, on-line kurzy). K přijetí, prožití a transformaci hněvu používá nejen techniky práce s myslí, ale i s tělem. Zahrnutí těla umožňuje pracovat s emocemi efektivněji a zažívat rychlejší a trvalejší výsledky. Inspiruje, jak růst se svými dětmi i se svým hněvem.

https://www.pavlakupco.cz/

 

Malý sál, pátek 9. října, 15:15 – 16:45

Hněv v mateřství aneb i dobré mámy se mohou vztekat

Hněv patří k životu. A k tomu mateřskému obzvlášť. Hněv sám o sobě není problém. Problémem může být, když nevíme, jak s ním zacházet. Většinu z nás to nikdo neučil a tak můžeme tápat, co a jak dělat, aby nám byl hněv ku prospěchu a my neubližovaly sobě ani svým dětem.

Naštěstí nikdy není pozdě začít se učit zacházet se svým hněvem tak, aby nám sloužil, a hledat cesty, jak s ním růst. Pojďme hledat a učit se to společně.

Čím lépe to budeme umět my, tím lépe to budou umět i naše děti. Ať chceme nebo ne, napodobují nás a učí se od nás.

Na přednášce si řekneme, proč se hněv objevuje, jak ovlivňuje nás i naše děti, proč se vztekáme, vybuchujeme, křičíme a načrtneme i možnosti, co s tím.

 

Malý sál, pátek 9. října, 17:15 – 18:45

Sdílecí kruh: Když se mámy vztekají

Vztek známe všechny. Patří k životu. A k tomu mateřskému obzvlášť. A přesto se o tom tak málo mluví…

Pojďme nabourat představu, že hodné maminky se nevztekají. Pojďme si povídat a naslouchat, sdílet své zkušenosti s hněvem a se vztekem v mateřství. Pojďme hledat poselství, která nám hněv nese, a cesty, jak s ním zacházet a jak s ním růst.

Sdílecí kruh volně navazuje na přednášku, ale účast na přednášce není podmínkou.