Petra Hanelová

Petra Hanelová – pomáhá rodičům najít cestu k dětem a při tom objevovat, uzdravovat a posouvat sebe sama. Jejím darem je vidět souvislosti, které se skrývají pod povrchem a umění popsat je a předat.

„Rozumět dětem je pro mě přirozené, stejně jako pochopit věci do hloubky a umět je srozumitelně popsat. Navíc miluju psaní. Spojením těchto věcí vznikl můj blog pro rodiče, na který vás tímto zvu. Přijďte načerpat inspiraci a využijte pro svůj růst to, čím vás vaše děti vytáčejí doběla. Těším se!“

Stáhněte si zdarma 13 jednoduchých principů:  https://petrahanelova.cz/ a rodičovství vám půjde jako po másle.

 

Webinář, pondělí 18. května 2020, 18:00 – 19:30

Jak na hranice s dětmi

Pojďte se o hranicích v rodičovství něco dozvědět, na cokoliv se zeptat a sdílet své zkušenosti, strasti a úspěchy. Podíváme se na to, jak s dětmi hranice nastavovat – co to přesně znamená a obnáší, a taky proč to občas jaksi nejde. Řeč dojde i na to, jak souvisí problémy s hranicemi u našich dětí s tím, jak si je ne-umíme v životě nastavovat my sami, jak to, že nás nerespektují naše děti, souvisí s naším vztahem k sobě samým. Samozřejmě se dostaneme i k tomu, co s tím. Těším se na vás!

 

Malý sál, pondělí 5. října, 13:15 – 14:45

Jak na hranice s dětmi

Přijďte se o hranicích v rodičovství něco dozvědět, na cokoliv se zeptat a sdílet své zkušenosti, strasti a úspěchy. Podíváme se na to, jak s dětmi hranice nastavovat – co to přesně znamená a obnáší, a taky proč to občas jaksi nejde. Řeč dojde i na to, jak souvisí problémy s hranicemi u našich dětí s tím, jak si je ne-umíme v životě nastavovat my sami, jak to, že nás nerespektují naše děti, souvisí s naším vztahem k sobě samým. Samozřejmě se dostaneme i k tomu, co s tím. Těším se na vás a na vaše děti!