Tereza Nolet

Tereza Nolet – za svou 6-ti letou lektorskou praxi pomohla více než 800 ženám užít si těhotenství vyrovnaně, s radostí, beze strachů a zbytečných komplikací. Těhotenské józe se začala do hloubky věnovat při svém prvním těhotenství v roce 2014 a okamžitě si jí zamilovala.

Vedením lekcí zjistila, že pravidelným jógováním ženy získávají do života energii, harmonii, přirozenou přípravu těla i mysli na porod a hlavně pozitivní přístup k sobě, miminku, k porodu a mateřství. Když měla její dcera Isinka rok, začala hledat způsob, jak těhotenskou jógu zprostředkovat co nejvíce ženám. Proto v roce 2016 vytvořila 1. Online kurz těhotenské jógy v Evropě, který umožňoval ženám napojit se na sebe a na miminko z pohodlí domova nebo z cest. Její projekt Online KLUB JÓGY Harmonické těhotenství Terka otevřela v listopadu 2019. Reagovala na potřeby svých klientek, které si přály využívat její inspirativní videa, nahrávky a rozhovory podle aktuálních potřeb a využít rozsáhlé videotéky klubu v kterémkoli měsíci těhotenství.

www.harmonicketehotenstvi.cz

 

Malý sál, pátek 9. října, 19:15 – 19:55

Malý sál, pátek 9. října, 20:00 – 20:40

5 tipů k těhotenství bez stresu každý den (+praktická ukázka) 

Také si ráda vychutnáváš nádherné chvilky s tvým miminkem v bříšku? JENŽE – připadá ti, že zatím převládají spíše obavy, stresy nebo strachy? Možná máš pocit, že NEVÍŠ, jak to všechno zvládnout? Uklidním tě, protože je to úplně NORMÁLNÍ. Pojď s námi objevit a vyzkoušet si 5 JEDNODUCHÝCH každodenních tipů k těhotenství bez zbytečných stresů a strachů.