Dobrovolnictví [OLD]

Výzva dobrovolníkům: Světový týden respektu k porodu 2018

Milé dámy a milí pánové, všichni naši příznivci,

dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou dobrovolnictví na festivalu věnovanému těhotenství, porodu a rodičovství, který pořádáme v rámci Světového týdne respektu k porodu. Letos se uskuteční již 13. ročník festivalu. Pokud se Vás téma porodu a kvality služeb v českém porodnictví jakkoli dotýká, nenechte si ujít možnost krátkodobě se angažovat, a přispět tak k šíření dobré praxe a informací běžně téměř nedostupných!

Letošni harmonogram služeb (kromě pokladny) je aktivní a naleznete ho zde, a harmonogram služeba na pokladnu naleznete zde.

Pro podrobné informace a přihlášení, kontaktujte prosím Marianu Přiklenkovou na email mariana.priklenkova@iham.cz nebo na 737 081 702.

Odkaz na FB skupinu pro dobrovolníky.

Základní informace o festivalu:

Pořadatel: občanské sdružení Hnutí za aktivní mateřství
Datum: 14. – 20. Květen 2018

Program: odborné přednášky, filmy, diskuze, ekologická expozice Homo Ecologicus a expozice Porodní sál.

Základní informace o práci, kterou dobrovolníci na festivalu vykonávají:

  • Distribuce propagačních letáčků před festivalem
  • Manuální práce během instalace a deinstalace festivalu, jako např. výzdoba a příprava interiérů, počítání zboží, vylepování, montování regálů apod.
  • Prodej zboží ve festivalovém obchůdku
  • Prodej vstupenek
  • Trhání vstupenek a poskytnutí občerstvení pro přednášející
  • Dohled na ekologickou expozici Homo Ecologicus

Festival by nebyl bez dobrovolnické pomoci realizovatelný, proto si velmi vážíme každého, kdo nám věnuje větší nebo menší kousek svého času. Dobrovolníkům nabízíme množství výhod; volný vstup na vybrané části programu, slevy ve festivalovém obchůdku a občerstvení. Kromě zmíněných výhod Vám dobrovolnická účast umožní také získat nové pracovní zkušenosti a informace z oblasti porodu a rodičovství, poznat nové zajímavé lidi, najít přátele a zažít spolu s námi radostné chvíle.