Letošní novinky [OLD]

 

Letos poprvé bude pro návštěvnice a návštěvníky festivalu možnost platby kartou! Ať už budete platit vstupenky, nebo v našich obchůdcích, budete moci použít nejen hotovost, ale také vaši platební kartu.

 

Převratnou novinkou pro nás stále zůstává dětský koutek! Oproti minulým ročníkům je totiž od loňska profesionálně zajištěný, s hlídáním. Usměvavá obsluha se tak ujme vašich dětí (jakož i dětí členek pořadatelského týmu, kterým se tak velmi uleví) a vy si můžete v klidu vychutnat přednášku, projít si expozici nebo se posadit k šálku čaje či kávy v našem zdravém baru.

 

Během přednášek, v pondělí až čtvrtek od 12 do 19 hodin a od pátku do neděle od 10 hodin, v neděli končí v 16 hodin, bude poskytováno hlídání v dětském koutku s kapacitou 15 dětí. Hlídání zajistí zkušené chůvy, za asistence dobrovolníků. Je možné předem rezervovat místo v koutku e-mailem (stankova.kris11@gmail.com) či telefonicky (+420 776 644 931+420 776 644 931), nebo jej využít přímo na místě. Vybíráme dobrovolný příspěvek na provoz.

 

Každý den je otevřen také náš Zdravý bar od 12 do 20 hodin, pouze v neděli ukončí provoz v 16 hodin. I ten je letos nový – kompletně ho zajišťuje MUSA catering a naším záměrem bylo umožnit všem hladovým a žíznivým pestrý výběr, najdete zde vegetariánská i veganská jídla, nápoje i pamlsky jen tak do ruky.

 

Převratnou novinkou je ovšem možnost předprodeje vstupenek elektronicky!
Dlouhodobé vstupenky můžete zakoupit zde:

 

Pokud chcete podpořit Hnutí za aktivní mateřství i jinak než návštěvou festivalu, můžete tak učinit nákupy na eshopech Zelená země a Ekonákup. Každým nákupem, který uskutečníte z těchto odkazů (nebo odkazů ze stránek Partneři a Homo Ecologicus) přispějete na Hnutí za aktivní mateřství, nejen po dobu festivalu, ale celoročně. Děkujeme vám!