Barbora Fafílková

http://fafilkovi.cz/

Je šéfredaktorkou webu JsemTehotna.eu a autorkou otevřeného dopisu Pro nás a naše děti (www.pronasanasedeti.cz). Její misí je povzbuzovat nastávající rodiče v přemýšlení o tom, jak si přejí přivádět na svět své děti. Sbírá informace o možnostech péče v zahraničí a zasazuje se rozšíření možností péče v průběhu těhotenství, porodu a po něm v Česku.

„My (já a manžel Jakub) jsme rádi, že se k nám v pravý čas dostaly ty správné informace o tom, jak se připravit na příchod dítěte do rodiny. Díky informacím jsme prožili klidné těhotenství, krásný porod a naplněný poporodní čas s naším synem Tobiášem. Jsme na sebe hrdí, když se díváme na to, jak náš klidný, zdravý, radostný syn objevuje svět. Jsme přesvědčeni, že jeho prospívání je dílem naší prací. Říkáme o něm, že je „zbondované“ dítě – jako jedno z mála českých dětí prožil poporodní (několikadenní) bonding jaksepatří  – nerušeně, v intimitě na těle maminky, plně ochráněn od okolního dění.“

Podpořit naši snahu o rozšíření nabídky v českém porodnictví můžete na www.pronasanasedeti.cz.

Autorem publikovaného příspěvku je Ivana Antalová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.