Jsem máma Vojtíška (*2015). V Mamalatté, které provozuji spolu se svým mužem Jirkou, mám pod palcem e-shop a poradenství. Také se starám o výrobu. Absolvovala jsem kurz Ivy Gondekové nošení v šátku pro odborný personál podle německé nosící školy Die trageschule ® a základní i pokročilý kurz nošení dětí u Anny Pohořálkové a v budoucnu se chci zaměřit na laktační poradenství a hlavně podporu maminek při dlouhodobém kojení.

Jsem spoluautorkou knihy Mámě.

Milé mámy, tátové, babičky i dědové, dovolte, abychom se představily – jsme dvě a máme čtyři děti. Denisa má jedno, Vanda Schreieová zbytek. Obě jsme mámami hrozně rády a o to víc nás mrzí, když vidíme, kolik je tady u nás škarohlídů, překážek, mraky různých informací, co tvoří jenom chaos, nepochopení, předsudky a nejisté rodiče. Vadí nám to. Proto obě v oboru „děti“ podnikáme. Vanda má vanickovani.cz a Denisa vyrábí šátky na nošení dětí. Věříme, že když budeme něco dělat – mluvit s maminkami, psát články, šít šátky, vaničkovat, kojit a budeme to dělat hodně intenzivně, něco změníme. Proto jsme vám taky napsaly tuhle knížku, abyste rychleji našli cestu, po které se jako rodiče vydáte.

Obsah knihy

(více na https://mamalatte.cz/mame/ )

 1. Těhotenství
 2. Matrice
 3. Kontaktní přístup k rodičovství
 4. Vigantol
 5. Kojení
 6. Zavinování
 7. Pláč
 8. Baby masáže
 9. Handling
 10. Spánek
 11. Bezplenková metoda
 12. Látkové pleny
 13. Nošení dětí
 14. Vaničkování
 15. Vývoj dítěte
 16. Příkrmy
 17. Barefoot
 18. Odplenkování
 19. Vzdor
 20. Klíč ke štěstí

 

Autorem publikovaného příspěvku je Vítek Dejdar. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.