Ellynne Skove, MA, LCAT, DTR-BC, NCC, RPP, je akreditovaná terapeutka pohybové terapie a na klienta orientované terapie, učitelka jógy, Orfova přístupu k hudbě a polaritní terapeutka.

V roce 2010 získala titul MA v oboru prenatální a perinatální psychologie na The Santa Barbara Graduate Institute, který je jedním z prvních institutů poskytující univerzitní vzdělání v oboru perinatální psychologie.

Ellynne pracuje přes 25 let s těhotnými ženami, miminky, dětmi a dospělými. 15 let studovala Dynamickou anatomii a vývojové pohyby u Nancy Topf a Body/Mind Centering, Brain Gym a Jógu pro děti se speciálními potřebami u Soni Sumar.

Polaritní terapii studovala mimo jiné u Anne Seham, Johna Beulieu, Lisy Schimski, a Rogera Gilchrista. Během let Ellyne pracovala v různých zařízeních pro rodiče a děti např. Families First, RealBirth, The Brooklyn Arts Exchange nebo Birthday Presence.

V roce 2008 založila vlastní centrum s názvem True North Wellness v Brooklynu v New Yorku. Zde poskytuje individuální terapie a nabízí programy pro malé skupiny.

Ellynne vedla programy týkající se vývojových pohybů, jógy a polaritní terapie pro Americkou asociaci taneční terapie, Americkou asociaci polaritní terapie, v cetrech Area Yoga, Vira Yoga, Pentacle a v rámci produkce Vagina monology Eve Ensler společností Lotus Project.

Kromě toho byla v posledních 20 letech konzultantkou a členkou fakultního sboru řady newyorských škol zaměřených na ranou péči.

Ellynne je zastánkyní prenatální komunikace a vědomého rodičovství. Poskytuje poradenství v oblasti těhotenství, obtíží s početím, zabývá se prací s tělem s těhotnými ženami a učí těhotenskou jógu.

Autorem publikovaného příspěvku je Ivana Antalová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.