Hana Dvořák Farkačová

http://www.vylecit-ekzem.cz/

Bc. Hana Dvořák Farkačová

Atopickým ekzémem jsem trpěla od raného dětství. Když mi bylo devatenáct, celé mé tělo pokrýval hnusný, rudý, mokvající ekzém, moje kůže střídavě bolela a svědila. Byla jsem závislá na kortikoidech a imunomodulačních přípravcích, brala jsem ohromné dávky anitihistaminik, ale žádné léky už nepomáhaly. Studovala jsem příčiny atopického ekzému a principy léčby v Německu a v Rakousku, až jsem přišla na to, že uzdravení je cesta. Klíčem k uzdravení byla změna. Změna stravování, změna v myšlení, chování, v životním stylu.

Celý můj příběh si můžete přečíst na http://www.vylecit-ekzem.cz/muj-pribeh.

Když se narodil můj syn, splnil se mi sen. Když se u něho v šesti měsících objevil ekzém, splnila se i má nejhorší noční můra. Nikomu na světě bych nepřála zažít utrpení atopického ekzému, nejméně svým vlastním dětem. Za žádnou cenu jsem nebyla ochotná nastoupit do začarovaného kruhu dlouhodobé kortizonové terapie…

Dnes už je můj syn zcela bez ekzému. Díky této zkušenosti už vím, jak funguje ekzém i u těch nejmenších dětí a jak mu účinně předcházet.

Více o tom, jak jsme vyřešili ekzém u našeho syna, si můžete přečíst na http://www.vylecit-ekzem.cz/blog/85-bl-deti/81-co-kdyz-se-ekzem-u-deti-preci-jen-objevi

Své zkušenosti dnes využívám při osobních konzultacích, kterými prošly již desítky klientů.

Těším se na vás!

Autorem publikovaného příspěvku je Ivana Antalová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.