Původně vystudovala střední zdravotnickou školu, obor zdravotní laborant. Pracovala v biochemické laboratoři, pak na hygienické stanici a také jako pečovatelka. Když se stala mámou, tak začala studovat na Vyšší pedagogické škole ve Svatém Janu pod Skalou, protože to jí vždycky lákalo a tak si tento sen plnila na mateřské. Poté absolvovala spoustu odborných kurzů a workshopů zaměřených na to, co dělá ráda, co jí baví. Pak pracovala v mateřských centrech jako dobrovolník, studovala alternativní vzdělávací směry, jezdila na rodinné pobyty jako lektorka, 3 roky pracovala v Aperiu (společnost pro zdravé rodičovství), kde koordinovala kurzy pro rodiče.
V současnosti pracuje jako dula (tzn. těhotenské konzultace, pomoc s přípravou porodního přání, některé ženy doprovází u porodu), masérka, lektorka těhotenského a poporodního cvičení a SM systému, laktační poradkyně. Jako dula pracuje přes 12 let a je ráda, že si za ty roky vytvořila komplexní nabídku a provázanost oborů – cvičení, masáže, uvolnění těla, příprava k porodu, doprovod u porodu, podpora v šestinedělí, laktační poradenství.
Poslední 2 roky se zaměřuje i na podporu přirozeného početí, pracuje se ženami, které se snaží otěhotnět a nechtějí hned skončit na klinikách Asistované reprodukce. Přijde jí to hodně důležité a už jsou i narozená miminka – nádhera.
Je členkou České asociace dul (ČAD), kde působí i jako konzultantka pro začínající duly.

Autorem publikovaného příspěvku je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.