Julie Gaia Poupětová

http://juliegaiapoupetova.cz/

Je první profesionálně certifikovaný sex kouč v celé východní Evropě a jediný certifikovaný odborník pro tuto profesi v ČR i na Slovensku.
Je členkou Sexuologické společnosti ČESKÉ LÉKAŘSKÉ SPOLEČNOSTI J. E. Purkyně a dále rovněž členkou České společnosti pro sexuální medicínu (ČSSM). Pravidelně již 10 let prezentuji svou práci na odborných sexuologických konferencích. Od roku 2008 se Gaia věnuje sexuální edukaci, je autorkou prvního praktického DVD v Čechách o ženské sexualitě s názvem Cesta k ženskému orgasmu a řady unikátních terapeutických kurzů praktické sexuality pro dospělé. Gaia působila jako sex kouč 3,5 let na rádiu Frekvence 1, kde odvysílala přes 950 živých vysílání vlastního pořadu Sexy život. Je zakladatelkou vzdělávací instituce Sex Coaching and Education Academy (SCE Academy) a autorkou projektu sexuální edukace – internetového vysílání SExCAFÉ.

Autorem publikovaného příspěvku je Ivana Antalová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.