Kamila Balcarová

http://montessoriandilek.cz/

S Andílkem spoupracuji od jeho založení. Jsem průvodkyně rodičů a dětí v Montessori pracovnách pro děti ve věku 0-3 roky a lektorka vzdělávání dospělých. Mám ráda otevřenost, pohled dětskýma očima na svět, setkávání s dětmi i dospělými. Jdu cestou aplikace montessori principů do běžného života, jsem matkou dvou synů a dcery, kteří mě vedou ke každodenním objevům i sebereflexi. Miluji bezprostřednost, humor i pohled dětskýma očima na svět.

Již více jak 20 let se věnuje práci s dětmi, pracovala jako učitelka na gymnáziu, základní škole, od roku 2008 se věnuje Montessori pedagogice, lektoruje vzdělávání  dospělých, vede Montessori pracovny pro rodiče s dětmi.

S kolegyní Míšou je také autorkou online  montessori kurzu pro rodiče dětí ve věku 0- 3 roky Dokážeš to sám.

www.dokazestosam.cz


Kamila vystudovala střední pedagogickou školu a vysokou školu pro 2. a 3. stupeň, obor český jazyk a výtvarná výchova. Absolvovala Český národní Montessori kurz, Základní Montessori kurz AMI pro pedagogy, lektory a rodiče a AMI výcvik 0-3 pod vedením trenérky Patricie Wallner.

Autorem publikovaného příspěvku je Ivana Antalová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.