Jsem kontaktní maminka dvou krásných dcer, milující manželka, členka Hnutí za Aktivní Mateřství. Pomáhám psát projekty a organizuji podpůrné mateřské skupinky. Letos jsem ředitelka Festivalu o těhotenství, porodu a rodičovství.

Létám na paraglidu a plachtím na moři a rodičovství vnímám také jako takový kontakt s živly, který přeměňujeme na nějaký pohyb (snad vpřed). Jako poporodní dula ráda půjdu chvíli s Vámi tou mateřskou divočinou. Pevně věřím v to, že jsme každá tou nejlepší možnou průvodkyní svým dětem na jejich cestě životem. Nicméně i tak potřebujeme každá občas vyslechnout, obejmout nebo jen mlčet s někým, kdo věří v naše mateřské kompetence, intuici a dovede podpořit.

I am postmartum professional, mother of 2 beautiful daughters, and a woman, who supports other mothers in their competences. I believe, that each of us is the best guide for our own children. Even thought we need to be listened to, we need supportive hug or just to share silence with someone who believes in us, and who offers help, if needed.

Autorem publikovaného příspěvku je Lucie. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.