„Sex mě sice vždycky bavil, ale zároveň jsem toužil po hlubším a intenzivnějším spojení. Když jsem to pak ve svém vztahu nenacházel, měl jsem sklony vyhledávat sexuální naplnění u dalších žen.  Z rodiny jsem přitom měl vštípený ideál věrnosti, takže jsem cítil vinu, zklamání a frustraci vůči sobě i partnerce. Proto jsem začal pátrat po tom, jak fungují lidské vztahy a po hlubším významu sexuality. Odpověď jsem našel na kurzech tantry. Pochopil jsem, že pokud moje sexuální energie volně proudí, uspokojí mě jediná partnerka a mé srdce může zůstat otevřené i dalším ženám. V té době jsem se už živil jako masér a samovolně se mé nové směřování promítlo do vědomějšího doteku a péče o mé klienty.

Časem jsem tantrické masáže zařadil do své nabídky. Výcvik Sexological Bodyworku byl pak dalším logickým krokem. Již delší dobu jsem totiž u svých klientek pozoroval, jak se díky vědomému doteku při celostní smyslné masáži otevírají vlastní citlivosti a sexualitě a cítí větší radost ze svého těla. Zatímco u tantry jde o vedlejší účinek masáže, Sexological Bodywork přesně tyhle kvality záměrně rozvíjí. A protože mě moje vlastní sexualita baví, neznám lepší práci než umožňovat to samé i ostatním.“
Autorem publikovaného příspěvku je Magda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.