Martina Kučerová

http://poradnazdravi.cz/

Martina Kučerová DiS. Nutriční terapeutka a zdravotní sestra.
Maminka dvou synů 13 a 16 let.

Původní profesí zdravotní sestra. V průběhu mateřské dovolené se rekvalifikovala v oboru Nutriční terapeut. Je laktační poradkyně zdravotník. 20 let působila na různých specializovaných pracovištích nejprve jako zdravotní sestra – anesteziologie, kardiologie, gynekologie, kožní. Jako nutriční terapeutka pracovala například na dětském oddělení, urologii, onkologii. Nyní vede vlastní nutriční poradnu a pořádá kurzy zdravé stravy s praktickým vařením.  Má za sebou realizaci půlročního cyklu Souvislosti ve zdraví, kde se společně s týmem lektorů věnovala tématům zdravého životního stylu – souvislostem stravy, pohybu a psychiky. V současné době působí také u dětského praktického lékaře, kde se snaží své zkušenosti předávat dál širší veřejnosti.

Zdravému životnímu stylu a výživě se věnuje řadu let. Důvodem byly zdravotní problémy v rodině. Především bezlepková dieta syna a onkologické onemocnění maminky.
Martina se snaží vhodně propojit alternativní a klasický přístup k výživě, uzdravení a nalézt harmonii v životě.

Autorem publikovaného příspěvku je Ivana Antalová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.