Kdysi jsem pracovala v kanceláři, vydělávala peníze a mým jediným cílem bylo získat na konci roku bonus. Za pět let, co jsem pracovala v mé poslední práci jsme s kolegy prohodili maximálně ahoj a nashle. V průběhu práce jsme mlčeli…vydělávali jsme peníze. Pak se v roce 2010 narodil můj syn a já se rozložila, jak domeček z karet. Měla jsem krásné, zdravé dítě, ale….uvnitř sebe jsem byla zhroucená a nešťastná. Cítila jsem se, jako kdybych měla prázdné ruce….něco mi bylo odepřeno a nikdo mě nechápal. Takhle jsem to teda nechtěla.

Začala jsem hledat a čím víc jsem nacházela, tím víc ve mě rostla touha ženám říct, že to může být i jiné. Že je možné cítit po porodu hrdost, sílu a odhodlání. Že to je nám přirozené a to je to, co si zasloužíme. Bez rozdílu. Můj život v kanceláři už nedával smysl a já se jednoho úterního dne po dalším výlevu mého šéfa zvedla, sbalila si své věci do igelitové tašky a odjela výtahem směrem ven. Už nikdy jsem se tam neukázala.

Teď Vám chci předat to co vím, chci Vás na Vaší cestě podpořit a povzbudit Vás. Přeji si, abyste věděla, že jsem tady pro Vás a že Vás podpořím ve Vašich přáních, ať už jsou jakákoli. Pomůžu Vám najít cestu, pokud se ocitnete v náročné situaci. Tady to máte komu říct. Tady to máte vše ve svých rukou.