Věnuji se především lidem, kteří touží po harmonii, lásce a otevřené komunikaci se svými dětmi. Na seminářích a individuálních sezeních jim pomáhám najít sílu a klid potřebný pro svobodné rozhodnutí o tom, jak přivádět na svět své děti a udržovat rovnováhu, lásku a radost v rodinných systémech.

Předávám to, co jsem sama prožila.

Díky daru jasnocitnosti mohu odhalovat to, co je, a působí, ukazovat směr, odstraňovat bloky a hojit traumata, která lidem brání žít život naplno a s důvěrou. Všem zájemcům, kteří neměli možnost přijít na svět lotosově, umožňuji hlubokou transformaci porodního traumatu formou vytvoření nového limbického otisku.

Provádím osobní konzultace spojené s technikou harmonizace duše, rodinné a partnerské poradenství. Poskytuji hojení duše silnou metodou kraniosakrální biodynamiky.

Společně s manželem jsme vydali knihu australské porodní asistentky Shivam Rachany LOTOSOVÝ POROD bez přestřižení pupečníku. Kmotrem knihy se stal Dr. Michel Odent, světově uznávaný porodník a autor mnoha desítek vědeckých studií a knih vydaných ve dvaceti jazycích.

M. Odent o knize říká: „Kniha Lotosový porod nám nabízí dobrou možnost znovu se zamyslet nad tisíci lety porodnické praxe. Víte, že oddělovat matku a dítě po porodu bylo ve všech společnostech a civilizacích po tisíc let rutinou. Bylo to zapříčiněno různými pověrami a rituály. Příkladem jednoho takového velmi rozšířeného rituálu, je právě okamžité oddělení matky a dítěte po porodu. Jedná se o rituál, při kterém se musí rychle přestřihnout pupeční šňůra, aby k oddělení mohlo dojít. Dodnes jsou lidé o správnosti takového počínání hluboce přesvědčeni. Tato kulturní podmíněnost je skutečně stále velmi silná. Je proto významné, že vychází kniha australské porodní asistentky Shivam Rachany, která nám připomíná, že přestřihnout pupeční šňůru není fyziologická potřeba. Není žádný důvod spěchat a pupečník přestřihnout. Tato kniha je o postoji, kdy se pupečník nikdy nepřestřihává. Pupečník nakonec uschne a sám upadne. Kniha Lotosový porod nám tak umožňuje zcela nový pohled na tisíce let porodní praxe.“

Pracuji ve vzdělávací agentuře Tvořivá škola, kde se věnuji projektům Lotosový porod, Škola doma, Tvořivý učitel a centru Ordějov. Intenzivně vnímám potřebu osobního rozvoje a neustálého naslouchání bezpodmínek. Ze všech dosud nabytých informací je pro mne nejdůležitější ta o celistvé esenci člověka, se kterou přichází na svět. Ukrývá se v každém z nás a čeká na své rozluštění. Tato skutečnost mě nepřestává fascinovat. Toužím po pravdě a svobodě. Nevěřím v nic, co je dogmatické a manipuluje s živými bytostmi. Věřím v lásku a upřímnost, v přírodu a její zákony. Věřím v tu Sílu, která nás oživuje, a v úplnou dokonalost Vesmíru.

Autorem publikovaného příspěvku je Magda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.