Bachovy květové esence v těhotenství, při porodu, v šestinedělí a po něm

Bachovy květové esence jsou jemná, účinná a zcela bezpečná metoda, která může budoucím maminkám usnadnit průběh těhotenství se všemi jeho projevy (nevolnosti, únava, výkyvy nálad, různé strachy, nejistota a úzkosti, deprese, …) a pomoci „projít“ tímto obdobím ve větším klidu a bez nadměrných emocionálních zátěží, jejich užívání prospívá nejen budoucí matce, ale i miminku.Budeme si povídat také o využití Bachových květových esencí při porodu, v šestinedělí a po něm, prostor bude věnován i neplodnosti bez zjevných fyzických příčin a tématům potratu a porodních a poporodních traumat.

Podrobně probereme krizové produkty (krizová esence, sprej, krém, gel a pastilky) a jejich využití v těhotenství a dalších uvedených obdobích.

Praktické informace, konkrétní indikace, příklady z vlastní praxe, odpovědi na dotazy, vzorky k vyzkoušení zdarma.

Přednáška je určena především pro těhotné, ženy po porodu a pro ty, kterým se bez zjevných fyzických příčin nedaří otěhotnět (přirozeně nebo pomocí umělého oplodnění), ženy, které prožily potrat nebo jiná porodní a poporodní traumata; vítány jsou i porodní asistentky a duly a také všichni ostatní zájemci o Bachovy květové esence.

Autorem publikovaného příspěvku je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.