HypnoPorod aneb jak se rodí láska

Hluboko uvnitř sebe sama nastávající maminka intuitivně ví, že porod dítěte by měl probíhat tak, jak ho příroda pro nás připravila – jako přirozená a radostná událost. V čem se lišíme od ostatních savců a zejména pak to, co s nimi máme společné, nás předurčuje k tomu, jak zvládneme porod i péči o naše potomky. Pojďme odkrýt tajemství oxytocinu, jeho roli při samotném porodu, i následném bondingu a dokonce jeho veledůležitou roli z pohledu evoluce.

Musí porod nutně provázet bolest? Je příjemný prožitek z porodu jenom výsadou pár vyvolených, které měly štěstí? Co můžeme udělat pro to, aby byl porod příjemnější a bezpečnější?

Metoda HypnoPorod® podle Marie Mongan je originální a nejdéle vyučovanou metodou po celém světě. Skrze ucelený koncept, vytvořený na základě dlouholetých výzkumů a poznatků odborníků z kruhu lékařů, hypnoterapeutů a psychologů, maminky získají řadu nástrojů vedoucích ke snazšímu a bezpečnějšímu porodu.

Rozhovor s Michaelou v Ona Dnes:

Přispívají děsivé historky kamarádek a z internetu k horšímu porodu?

Autorem publikovaného příspěvku je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.