VEČERNÍ PROGRAM: Křest karet: „Aby porod nebolel“

POZOR! Křest karet a pracovní knihy je dnes zrušen!

Omlouváme se všem příznivcům Lucie, ale z důvodu nepřízně počasí se na dvoře MediaKlubu Spálená NEBUDE DNES konat křest afirmačních karet Lucie Suché Groverové. Vnitřní prostory foyer se nezdají být vhodnou alternativou dvora.
Neházejte však flintu do žita (i my jsme se těšily!). Nové místo i datum bude v nejbližší době znovu vybráno a včas oznámeno, a můžete se na křest a setkání s Lucií těšit v pofestivalovém období! Křest karet je POUZE PŘELOŽEN NA JINDY.
V každém případě karty „Aby porod nebolel“ i pracovní kniha jsou od včerejška na světě a ve Spálené k už teď k prodeji na stánku s knihami (ve foyer, hned vedle pokladny festivalu).

Přednáška od 17:15 hodin „Jak vypadá porod bez zásahů“ se koná!

Děkujeme za pochopení.
Váš festivalový realizační tým

=====================================

VEČERNÍ PROGRAM ve dvoře MediaKlubu Spálená

Lucie Suchá Groverová, autorka textů afirmací pokřtí “tarotové” vykládací karty pro ženy, které očekávají příchod na svět svého dítěte. Tento ojedinělý počin výtvarně zpracovala malířka Monika Riljaková a kmotrou karet se stane MUDr. Judita Hofhanzlová – jihlavská lékařka, která dlouhodobě podporuje a sleduje celostní léčbu, tedy komplexní a nejen tělesnou, při všech potížích žen a dětí a léčbu homeopatiky.

Večer moderuje Petra Kruntorádová (Pravý domácí časopis).

Hudebně doprovodí zpěvačka Lenka Počtová, lektorka Prozpívat se těhotenstvím.

Přijďte, bude i šampaňské!