Změna nejen na talíři & správný čas na zdravou stravu

Přednáška, na které si v 9 krocích ujasníte, jak je důležité začít a jak vytrvat v započatých změnách nejen na talíři. 9 měsíců čekání a 9 poznání. Vytvoříte si vlastní představu o tom, jak má vypadat váš jídelníček a jaké změny životního stylu je dobré upřednostnit. Z přemíry informací o zdravé stravě má řada lidí v hlavě zmatek, proto se nakonec vrací k zajetým, ale nezdravým principům. Jak z toho ven společně probereme právě v tomto správném čase.

Změna stravy a zdravá strava vůbec, jsou velmi častými tématy, která se svým obsahem velice různí. Co to je zdravá a pestrá strava? Jak nasměrovat zdravou změnu v jídelníčku, když jsme to již tolikrát zkoušeli a nevydrželi? Klasická dietologie nebo alternativní výživové směry – co pomáhá a proč neexistuje jednotný stravovací systém pro všechny?

Trh je zaplaven kuchařkami, všude se to hemží recepty, v televizi se snad na všech kanálech denně vaří, a přesto se lidé stále stravují ve fast foodech a v cukrárnách se stojí fronty. Proč tomu tak je? Proč je nejtěžší motivovat sami sebe k přípravě vlastních pokrmů? Čím se řídí výživa v těhotenství – potřebami matky nebo dítěte?

„ Ráda bych vám představila stručný návod jak se změnou ve stravě začít a jak také vydržet. Jsem maminka dvou synů 13 a 16 let, příprava jídla tedy musí být rychlá, pokrm chutný a suroviny dostupné našim podmínkám a potřebám. “
Přednáška je vhodná pro zdravotníky, těhotné i netěhotné.
Čas na změnu nastal právě teď.

Autorem publikovaného příspěvku je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.