Ztráta dítěte

Terapeuticky vedené setkání  pro pozůstalé rodiče, jejich blízké dospělé příbuzné a také pro profesionály, kteří se s tématem úmrtí miminka během těhotenství, porodu a do 1 roku věku, setkali nebo se mohou setkat, tzn. pro porodní asistentky, porodníky, psychology, psychoterapeuty a duly. Je možností sdílet zkušenosti a prožitky, přijmout a poskytnout podporu, hledat způsob, jak závažnou událost začlenit do osobního i profesního příběhu. Toto jednorázové setkání  by mělo být také příležitostí v bezpečném prostředí mezi dalšími účastníky, kteří prošli či procházejí podobnou zkušeností, vyjádřit i ty pocity, myšlenky, pochybnosti a naděje, které jinde vyjádřit z nejrůznějších důvodů nelze. Aktuální potřeby přítomných určí ústřední téma setkání.

Setkání se mohou zúčastnit pouze registrovaní, maximálně 10 rodičů se ztrátou dítěte + 20 podporujících osob z řad příbuzných nebo profesionálů.

Prosím, registrujte se zde: Registrace na terapeutické sezení „Ztráta dítěte“

Setkání není otevřeno dětem. Prosím přijďte včas, z důvodu zachování bezpečného prostoru bude prostor po zahájení uzavřen.

Autorem publikovaného příspěvku je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.