fbpx

Místo konání

Ateliér ve Sněmovní 7
Sněmovní 174/7, Praha 1 - Malá Strana

Datum

14 Kvě 2019

Čas

15:15 - 16:45

Cena

150 Kč

Typ akce

Workshop

Jak přirozeně otěhotnět, bez reprodukční medicíny – Hana Přikrylová

Pojďme se v této přednášce podívat na to, co všechno může žena udělat pro podporu otěhotnění. Co všechno má ve svých rukou? Co všechno může ovlivnit? Možná budete překvapeni …

Na přednášce:

  • Zboříme hned několik mýtů o tom, jak vypadá zdravý menstruační cyklus, ve kterém je možné početí.
  • Povíme si, jak lze poznat i bez lékařských vyšetření, zda je menstruační cyklus zdravý či nikoli.
  • Řekneme si, jak svou plodnost podpořit a svůj menstruační cyklus harmonizovat.
  • Vysvětlíme si návrat plodnosti po porodu, kdy je po porodu možné opět otěhotnět, jaké mohou být příčiny, proč se početí po porodu prvního dítěte nemusí dařit.
  • Nahlédneme trošku pod povrch, protože u psychiky vše začíná …Psychika hraje v otěhotnění mnohem důležitější roli, než jsme si mnohdy ochotni připustit.

Přednášející Hana Přikrylová

Snaží se pomoci ženám k otěhotnění i bez pomoci reprodukční medicíny. Úspěšně, s lehkostí a radostí …

Její vizí je změnit náhled na dnes tolik diskutovanou otázku neplodnosti. Snaží se ženy inspirovat k osvobození se od zaběhlých zvyklostí. Věří, že změnou přístupu k životu žena dokáže změnit i to, co se na první pohled zdá jako beznadějné.

Je zakladatelka projektu DITEVITANO.CZ, v rámci kterého se snaží pomoci ženám k přirozenému otěhotnění.

Je lektorka Školy pánevního dna. Ve cvičení našeho pánevního dna vidí velký význam. Zdravé pánevní dno je našim středem, které má velký vliv na naši plodnost, ale také na celkovou stabilitu, hojnost, zdravé ženské sebevědomí.

Je certifikovaný poradce symptotermální metody přirozeného plánování rodičovství (STM PPR). Díky STM PPR můžeme početí výrazně podpořit a cestu za otěhotněním zkrátit. Stačí svému tělu naslouchat a rozumět mu.

Je spoluzakladatelka neziskové organizace NEHORMONALKA.CZ, jejichž cílem je osvěta nehormonálních forem antikoncepce. Je mnoho cest, jak mít svou plodnost zcela pod kontrolou i bez hormonální antikoncepce.

Je maminkou tří krásných dětí.

www.ditevitano.cz

www.antikoncepcejinak.cz