fbpx

Místo konání

Sklep ve Sněmovní 7
Sněmovní 174/7, Praha 1 - Malá Strana
Kategorie

Datum

13 Kvě 2019

Čas

15:00 - 16:30

Cena

150 Kč

Typ akce

Přednáška

Jak prožít císařský řez v laskavosti pro dítě i maminku – Tereza Kramerová

Občas se miminka rozhodnou, místo obvyklé cesty na svět, narodit se dvířky v břiše maminky. I císařský řez může být prodchnutý láskou, komunikací a vědomým přístupem. I z takového porodu může mít žena dobrý pocit a vědět, že udělala vše pro to, aby bylo děťátko emocionálně a duchovně podpořeno.

Na přednášce si povíme, jaké jsou praktické kroky k vědomému porodu císařským řezem, a jaký přístup podpoří hojení a dobrou rekonvalescenci ženy v šestinedělí. Dotkneme se také mentálních příčin na straně matky i dítěte, které mohou vést k tomuto porodu.

Tereza Kramerová je průvodkyně po krajině mysli, která svou mysl podrobuje hluboké introspekci již 17 let. Sedm let provádí ostatní jejich vnitřním světem, aby jim pomohla nalézt cestu z traumat (specializuje se na porodní trauma), a také provází ženy připravující se na porod tak, aby v sobě nalezly důvěru v sebe, dítě i život sám. Také poskytuje svým klientům možnost vhledu do dítěte. Je autorkou techniky Mentální harmonizace, se kterou se za poslední tři roky seznámilo přes 18 000 lidí.

Pořádá živé workshopy, píše blog a je autorkou mnoha online programů, které vedou lidi k pochopení mysli a k nalezení vnitřního klidu. Napsala knihu Dívka s havraními křídly, která se stala fenoménem, protože se jí bez podpory nakladatelství prodalo za čtvrt toku přes 7000 kusů a získala druhé místo v ceně Magnesia Litera cena čtenářů. Její vizí je společnost tvořená lidmi, kteří umí pracovat sami se sebou a každý je sám sobě tím nejlepším terapeutem.