fbpx

Místo konání

Ateliér ve Sněmovní 7
Sněmovní 174/7, Praha 1 - Malá Strana
Kategorie

Datum

14 Kvě 2019

Čas

17:15 - 18:45

Cena

150 Kč

Typ akce

Workshop

Jak vypadá porod bez zásahů – Lucie Suchá Groverová

My, lidé narození v porodnici, máme kromě místa narození mnoho dalších společných témat, limbických otisků, vzorců chování…Chcete vědět jaká to jsou a jak ovlivňují naše životy? Chcete vědět s jakou výbavou přichází do života člověk, kterému do jeho první životní cesty na svět nikdo zbytečně nezasahuje a který se rodí především ve spolupráci se svojí maminkou? Je to vůbec možné? Je nějaký rozdíl mezi člověkem, který přišel na svět intervenovaně a člověkem který se narodil přirozeně? Co to vlastně je přirozený porod?

Lucie Suchá Groverová

Jsem především člověk, což není samo o sobě málo. Vím, že život je krásná jedinečná univerzita, ve které máme neustále možnost na sobě pracovat a posunovat hranice svého lidského potenciálu. Období těhotenství a rodičovství je ideální příležitost k růstu a vývoji všech zúčastněných.

Mé momentální „člověčí“ role jsou: žena, maminka pěti dětí, manželka, partnerka, přítelkyně, dcera, designérka, básnířka, spisovatelka, nezávislá publicistka, cestovatelka, propagátorka laskavého a důstojného těhotenství, porodu, rodičovství, lidství, autorka knih Aby porod nebolel, Aby život nebolel a Bosonahé příběhy aneb putování světem vnitřním i vnějším. Spoluzakladatelka rodinného vydavatelství KOŘENY. Více o mém životním příběhu se dočtete v knize Ženy poklad k objevení, která vyšla v roce 2016.

Porody mých tří posledních dětí jsem celé prozpívala a na základě vlastní zkušenosti (nejen) jsem hluboce přesvědčena o tom, že porod tak, jak nám byl od přírody dán, je bezbolestný proces. I když jsem téměř všechny své děti přivedla na svět doma, nejsem propagátorkou tzv. domácích porodů. Ctím fakt, že každý/á z nás máme svůj osobní příběh, který má svůj smysl. Pracuji s intuitivní kresbou, věnuji se regresi do prenatálního období a práci s limbickým otiskem. Nejstarší syn má úspěšně za sebou devět let domácího vzdělávání a v současné době spolu s mužem učím formou domácího vzdělávání další tři děti.

Podpora návratu přirozeného, důstojného a laskavého příchodu člověka na
svět….

http://www.pravydomaci.cz/autori
www.sweb.cz/luciegroverova
http://luciegroverova.sweb.cz/aby-porod-nebolel.htm
www.rozalio.cz
www.domaciskola.cz
VYDAVATELSTVÍ KOŘENY
http://www.koreny.net

Podpora návratu přirozeného, důstojného a laskavého příchodu člověka na
svět….
http://www.facebook.com/pages/Aby-porod-nebolel/170941949618810