fbpx

Místo konání

Ateliér ve Sněmovní 7
Sněmovní 174/7, Praha 1 - Malá Strana
Kategorie

Datum

14 Kvě 2019

Čas

13:15 - 14:45

Cena

150 Kč

Typ akce

Workshop

Když to není hned “HURÁ!”, nebo když “TO BOLÍ NAPOŘÁD” – Mgr. et Mgr. Vlaďka Bartáková, Ph.D.

A) Těhotenstvím nemile překvapená – psychické aspekty zpracovávání nečekaného těhotenství. Co v čase integrace překvapivé informace o těhotenství škodí a co pomáhá.

B) Bez opory nedokážu sebe ani miminko ochránit – celostní následky interrupce. Kde jak a proč ženu zasahuje prodělaná interrupce. Emoční, kognitivní a tělové příznaky prožitého traumatu ztráty dítěte. Jak ženám po interrupci pomoci.

Na semináři s psycholožkou a psychoterapeutkou Mgr. et Mgr. Vlaďkou Bartákovou, Ph.D. budeme věnovat prostor dvěma tématům – počátečním obavám v situaci nečekaného těhotenství a následkům interrupce z pohledu psychoterapeuta.

VLAĎKA BARTÁKOVÁ: PSYCHOTERAPEUTKA, PSYCHOLOŽKA, KONZULTANTKA, LEKTORKA, SPOLUZAKLADATELKA ve společnosti „POD KROVY“

Jako psychoterapeutka se věnuji především lidem, kteří se potýkají s traumatem, procházejí krizí nebo pociťují ve svém životě potřebu změny. Mou hlavní specializací ve zpracovávání traumatu je tématika TĚHOTENSTVÍ BEZ ŠŤASTNÉHO KONCE. Pomáhám rodičům projít ztrátou miminka.

Jako psycholožka napomáhám týmům v lepším fungování a zaměřuji na osobnostní rozvoj. Jako lektorka a konzultantka se zaměřuji na aplikování efektivních komunikačních postupů jak do businessu, tak do oblasti partnerství a rodičovství. Miluju Biosyntézu.