fbpx

Místo konání

Sklep ve Sněmovní 7
Sněmovní 174/7, Praha 1 - Malá Strana

Datum

16 Kvě 2019

Čas

17:00 - 18:30

Cena

150 Kč

Typ akce

Přednáška

Masáže dětí a kojenců a aromaterapie pro maminky, děti i těhotné ženy – Jana Hašplová

Naše setkání bude naplněno povídáním o masážích miminek a malých dětí. O účinku laskavého doteku před, během porodu i po něm, a také o účincích jemných bylinkových olejů pro období těhotenství, během porodu i po něm, a to pro maminku i pro miminko.

Ukážeme si kousek sestavy z mimincích masáží s účinkem proti kolice, jemné hlazení pro podporu spánku, doteky a oleje při nachlazení a podle času i jemné ošetření pro maminky a odpovědi na konkrétní dotazy. Povíme si, jak podpořit bylinkami hormonální rovnováhu kvůli otěhotnění, jak jednoduše podpořit rovnováhu organismu maminek i dětí podle pěti elementů.

Mgr. Jana HašplováVystudovala pedagogiku a institut aromaterapie. Je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *