fbpx

Místo konání

Sklep ve Sněmovní 7
Sněmovní 174/7, Praha 1 - Malá Strana
Kategorie

Datum

18 Kvě 2019

Čas

10:00 - 11:30

Cena

150 Kč

Typ akce

Přednáška

Poporodní ladění pro páry s čerstvě narozeným dítětem – Lucie a Radek Chromí

Páry se společně připravují na porod, ale moc dopředu neřeší tu další fázi, kdy se miminko narodí. Co pak bude s jejich vztahem? Jsou připraveni na změny?

Po narození děťátka zažívají páry nové situace ve vztahu. Jejich vztah se ocitá v úplně nové rovině. Často vymizí společná intimita, porozumění a jiskra.

Důvody jsou různé.

Muž se ze dne na den cítí být na druhé koleji. Najednou se od něj očekává, že se bude spolu-starat o dítě, nemá vedle sebe ženu, která se mu věnuje. Miminko, na které se tak těšil, mu najednou bere ženinu lásku a její pozornost.

Žena se snaží ze všech sil zvládnout svou mateřskou roli, své hormony, změny těla po porodu i chybějící spánek. Partnerský vztah jako by najednou přestával v každodenním poporodním kolotoči fungovat.

Takhle to ale být nemusí.

Na přednášce se společně podíváme na to, co se většinou děje v partnerském vztahu po narození děťátka, kde to má příčiny a jak s tím pracovat, aby vztah rozkvétal i po narození miminka.

Lucie a Radek Chromí

Zkušení terapeuti Metody RUŠ, šťastní manželé, lektoři workshopů a přednášek pro páry, autoři projektu Partnerské sladění, Předmanželské sladění.