fbpx

Místo konání

Poradna - Centrální prostor ve Sněmovní 7
Sněmovní 174/7, Praha 1 - Malá Strana

Datum

17 Kvě 2019

Čas

13:00 - 18:00

Cena

zdarma

Typ akce

Poradna

Poradna – páteční téma: Podpora při porodních komplikacích nebo při plánovaném CS

Poradna je umístěna v centrálním prostoru, vstup je zdarma.

Celý týden bude návštěvnicím a návštěvníkům festivalu otevřen vlídný prostor Poradny. V jejím prostoru si můžete odpočinout a při tom si popovídat s podpůrnými profesemi, které doprovází ženy těhotenstvím, porodem a raným rodičovstvím

Páteční téma dne: Podpora při porodních komplikacích nebo při plánovaném CS

Poradna má na každý festivalový den nějaké konverzační téma, které může fungovat jako konverzační startér, pro ženy které daná oblast zvlášť zajímá. Nicméně můžete kdykoliv přijít i s vlastním tématem nebo otázkou. I přes téma dne, poradna stále zůstává otevřená pro jakýkoliv dotaz či konverzaci.

Potkat se zde budete moci s dulami, porodními asistentkami a lektorkami předporodní přípravy.

Usilujeme o to, aby se žena mohla přirozeně stát kompetentní matkou. Rády zodpovíme otázky týkající se porodu, kojení, péče o ženu i miminko před, při i po porodu. Jsme připraveny vysvětlit, v čem spočívá práce jednotlivých profesí a organizací – dul České asociace dul, Českých dul, porodních asistentek i lektorek hypnoporodních technik Jemného zrození. Ženy se pak mohou lépe orientovat a vybrat si pro sebe ideální podporu v těchto důležitých, krásných ale náročných fázích života.

Těší se na Vás:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *