fbpx

Místo konání

Poradna - Centrální prostor ve Sněmovní 7
Sněmovní 174/7, Praha 1 - Malá Strana

Datum

18 Kvě 2019

Čas

13:00 - 18:00

Cena

zdarma

Typ akce

Poradna

Poradna – sobotní téma: Poporodní péče

Poradna je umístěna v centrálním prostoru, vstup je zdarma.

Celý týden bude návštěvnicím a návštěvníkům festivalu otevřen vlídný prostor Poradny. V jejím prostoru si můžete odpočinout a při tom si popovídat s podpůrnými profesemi, které doprovází ženy těhotenstvím, porodem a raným rodičovstvím

Sobotní téma dne: Poporodní péče

Poradna má na každý festivalový den nějaké konverzační téma, které může fungovat jako konverzační startér, pro ženy které daná oblast zvlášť zajímá. Nicméně můžete kdykoliv přijít i s vlastním tématem nebo otázkou. I přes téma dne, poradna stále zůstává otevřená pro jakýkoliv dotaz či konverzaci.

Potkat se zde budete moci s dulami, porodními asistentkami a lektorkami předporodní přípravy.

Usilujeme o to, aby se žena mohla přirozeně stát kompetentní matkou. Rády zodpovíme otázky týkající se porodu, kojení, péče o ženu i miminko před, při i po porodu. Jsme připraveny vysvětlit, v čem spočívá práce jednotlivých profesí a organizací – dul České asociace dul, Českých dul, porodních asistentek i lektorek hypnoporodních technik Jemného zrození. Ženy se pak mohou lépe orientovat a vybrat si pro sebe ideální podporu v těchto důležitých, krásných ale náročných fázích života.
Těší se na Vás:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *