fbpx

Místo konání

Ateliér ve Sněmovní 7
Sněmovní 174/7, Praha 1 - Malá Strana
Kategorie

Datum

19 Kvě 2019

Čas

14:15 - 15:45

Cena

150 Kč

Typ akce

Workshop

Porod je krásný: kurz úplné předporodní přípravy – Petra Zavadilová, Kateřina Plzáková

Pojďte ochutnat a zažít na vlastní kůži techniky, které vedou ke Krásnému
porodu beze strachu. Budeme se uvolňovat a nalaďovat na porodní proces dle
osvědčených technik od Katharine Graves „KG Hypnobirthing“, které fungují
na principu Pavlovova reflexu (naučená podvědomá reakce na určitý podnět).
Pokud žena v těhotenství tyto techniky pravidelně procvičuje, může si
stejný stav uvolnění a sebedůvěry nezbytný pro hladký porod navodit
v průběhu porodu.

Techniky jsou přínosné pro všechny. Jak pro budoucí maminku, tak pro
děťátko i pro tatínka. Ženě pomáhají efektivně pracovat s tělem, a navíc
odstraňují stres a posilují sebedůvěru.

Petra Zavadilová

Jsem certifikovaná lektorka KG Hypnobirthing, lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství a velká fanynka přirozeného porodu. Zkušenosti jsem sbírala například na kurzech Radhy Rosecké Píšové, Lucie Groverové Suché a seminářích porodní báby z Kanárských ostrovů Marisy Alcalá.

Jsem máma dvou dětí, Adámka a Natálky. Zatímco syn přispěchal na svět již ve 27tt ve velké porodnici, porod dcery doprovázely už hypnoporodní afirmace a relaxace. Náš první pohled z očí do očí a nepřerušený bonding, to je zážitek dokonalé blaženosti.

Každá těhotná žena je v mých očích bohyně a je mi ctí podporovat ženy v tomto období. Velice si přeji navrátit důstojnost a krásu do aktu zrození a podpořit každou ženu a jejího partnera tak, aby prožili porod jako nádhernou posilující zkušenost.

Kateřina Plzáková

Jsem vystudovaná pedagožka, certifikovaná lektorka KG Hypnobirthing a lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství. Jsem máma dvou synů Maxmiliána a Teodora. Znalosti v oboru přirozených porodů jsem sbírala například na kurzech Radhy Rosecké Píšové a seminářích porodní báby z Kanárských ostrovů Marisy Alcalá.

Můj prvorozený syn přišel na svět „akutním“ císařským řezem. V druhém těhotenství jsem se připravovala na VBAC (vaginal birth after cesarean) technikami hypnoporodu a cítím velkou vděčnost, že můj druhorozený syn se narodil za podpory mého muže, porodní asistentky a duly přirozeně a hladce do vody. Přeji si podpořit ženy (nejen) po císařských řezech ve vědomí, že byly stvořeny pro přirozený porod.