fbpx

Místo konání

Sklep ve Sněmovní 7
Sněmovní 174/7, Praha 1 - Malá Strana
Kategorie

Datum

18 Kvě 2019

Čas

14:00 - 15:30

Cena

150 Kč

Typ akce

Přednáška,
Sdílecí skupinka,
Workshop

Šest pilířů šťastného šestinedělí – Mgr. Lucie Ambrožová

Po porodu je všechno možná trošku jinak, než jste si to představovali, a rozhodně nic není jako dřív. Naštěstí existují záchytné body, jak tuto životní hormony nabitou etapu projít, a dokonce v ní získat skvělé dary pro další život celé rodiny. O nich si budeme spolu povídat, stejně jako o tom, jak Vám může pomoci poporodní dula.

Poporodní dula:

  • Pečuje o čerstvou matku a její domácnost tak, aby ona mohla nerušeně
    pečovat o sebe a své dítě.
  • Popovídá si s ní o jejích radostech a starostech, o porodu o partnerském soužití … třeba i o počasí a politice, pokud to klientce udělá radost.
  • Podpoří ji, aby se cítila dobře a hladce si osvojila své mateřské kompetence, získala sebedůvěru a mohla začít věřit svou mateřskou intuici.
  • Poradí, pokud si žena neví rady. Nabídne širší pohled na věc, tipy a triky, tak aby si žena mohla najít vlastní nejlepší způsob, jak řešit každodenní situace s malým miminkem.
  • Pomůže šestinedělce s praktickými starostmi. Může donést nebo uvařit jídlo, poklidit, pohlídat starší děti, přinést drobný nákup … zkrátka je dalším párem rukou v domácnosti.

Mgr. Lucie Ambrožová

Jsem žena, manželka a matka 2 báječných dcer. Jsem také poporodní dula ČAD (České asociace dul) a Newborn Mothers Postpartum Professional.
Více o mě a mé práci najdete na www.stastnaberuska.cz.