fbpx

Místo konání

Sklep ve Sněmovní 7
Sněmovní 174/7, Praha 1 - Malá Strana

Datum

16 Kvě 2019

Čas

15:00 - 16:30

Cena

150 Kč

Typ akce

Přednáška

Sexualita po porodu – Denisa Říha Palečková

Rozvodové statistiky jsou neúprosné… více než polovina manželství se rozpadá do 3-5 let od uzavření sňatku – to je dobrý čas pro zplození jednoho až dvou dětí. Vztah dostává zabrat – změna životního stylu, často únava a přepracování obou rodičů. Nezřídka jeden, druhý či oba nemají na sex ani pomyšlení. Nebo jeden má, a druhý ne. A zdroj napětí a konfliktů je na světě…

Některé ženy při porodu mohou projít také fyzickým poraněním či duševně náročným obdobím, které se pak v partnerské intimitě také odráží. Epiziotomie, natržení, císařský řez… některé jizvy mohou být bolestivé i měsíce a roky po svém vzniku, nebo s sebou přinejmenším nesou necitlivost a emoční stopu. Vědomě či podvědomě se pak žena intimnímu kontaktu vyhýbá, protože kromě fyzické bolesti se mohou objevovat i „nechtěné“ a pro ni samotnou často nesrozumitelné pocity jako smutek či vztek.

Jak si poradit v takových situacích, aby vztah nedostal na frak? V přednášce Denisy se dozvíte o metodách práce s tělem, duší i partnerských technikách, které podporují radost, lásku a vášeň i ve zdánlivě mrtvém vztahu.

Mgr. Denisa Říha Palečková
Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Spoluzakladatelka Školy celostní smyslné (tantrické) masáže, Školy šťastného partnerství, masážního studia Tantra Spa a profesionálního výcviku Core Touch. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev.