Poradny dul, porodních asistentek a lektorek předporodní přípravy

Celý týden bude návštevnicím a návštěvníkům festivalu otevřen vlídný prostor Poradny. V jejím prostoru si můžete odpočinout a při tom si popovídat s podpůrnými profesemi, které doprovází ženy těhotenstvím, porodem a raným rodičovstvím

Potkat se zde budete moci s dulami, porodními asistentkami a lektorkami předporodní přípravy.

Usilujeme o to, aby se žena mohla přirozeně stát kompetentní matkou. Rády zodpovíme otázky týkající se porodu, kojení, péče o ženu i miminko před, při i po porodu. Jsme připraveny vysvětlit, v čem spočívá práce jednotlivých profesí a organizací – dul České asociace dul, Českých dul, porodních asistentek i lektorek hypnoporodních technik Jemného zrození. Ženy se pak mohou lépe orientovat a vybrat si pro sebe ideální podporu v těchto důležitých, krásných ale náročných fázích života.

Téma dne

Poradna má na každý festivalový den nějaké konverzační téma, které může fungovat jako konverzační startér, pro ženy které daná oblast zvlášť zajímá. Nicméně můžete kdykoliv přijít i s vlastním tématem nebo otázkou. I přes téma dne, poradna stále zůstává otevřená pro jakýkoliv dotaz či konverzaci.

PondělíDoprovod při porodu – dula, PA, otec …?

ÚterýDalší těhotenství – příchod sourozence na svět

StředaPráce s bolestí u porodu

ČtvrtekPředporodní příprava

Pátek Podpora při porodních komplikacích nebo při plánovaném CS

SobotaPoporodní péče

NedělePorodní přání, porodní a poporodní plán

Těší se na Vás: